Kocaeli Ofis ve İşyeri Temizliği

Kocaeli, Türkiye’nin en büyük illerinden biridir. Kocaeli, Ofis ve İşyeri Temizliği konusunda müşterilerden oldukça ilgi görmektedir. Bunun bilincinde olan Tezcan Temizlik, Kocaeli’nde size temizlik konusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

Temizlik konusundaki uzmanlığımız oldukça fazla beğenilmektedir. Her geçen gün ulaştığımız yeni müşteriler ile referans halkamız genişlemektedir. Biz de Kocaeli Temizlik Şirketi Tezcan Temizlik Firması olarak müşterilerimizin memnuniyeti ile sevinç duyuyoruz.

Ofis ve İşyeri Temizliği Kocaeli

İşyeri Temizliği şirketleri arasında hatrı sayılır yere sahip olan firmamız, Ofis ve İşyeri Temizliği dışında ev temizliği hizmeti, inşaat sonrası temizlik, büro temizliği, mağaza temizliği, dış cephe temizliği, de vermektedir. İşini oldukça iyi yapan çalışanlarımızın hassas ve titiz içinde müşterilerimizce takdir ediliyor.

Tezcan Temizlik şirketimiz, Kocaeli merkez dışında tüm ilçelere de hizmet vermektedir.

  • İzmit
  • Kartepe
  • Başiskele
  • Derince
  • Körfez
  • Gölcük
  • Değirmendere
  • Halıdere
  • Karamürsel
  • Ulaşlı
  • Ereğli

 

 

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofis ve İşyeri Temizliği uzmanlık işidir. Ağır ve yorucu bir iş olduğu için kadromuzun tüm üyeleri belli bir tecrübe sahibi kişilerdir. Personelimiz, işe başlamadan önce belli bir eğitim alır. Aldıkları eğitim ile ıslak ve kuru tüm zeminleri ve duvarları hassas bir şekilde temizlemekte, size oturulacak keyifli ve güzel bir ortam hazırlamaktadır

ofis-temizligi

İzmit Ofis ve İşyeri Temizliği

Güven ve kaliteli hizmet ile karşınızdayız. Evlerinizi sonsuz güven ile bizlere teslim edebilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saat’de Profesyonel Ekibimiz, mevcut konum’da hızlı ve etkili çözümleri ile mutlu yüzler ile iş sonuna gelmeyi hedefliyoruz. Siz keyfinize biz temizliğimize bakalım. Tezcan Temizlik ile birlikte çözüme ulaşırsınız.

Müşteri memnuniyeti prensibinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortam için gerekli olan her türlü temizliği uygun fiyat karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, İşyeri Temizliği sonlandırılır. Müşteri mutluluğu esas alınır.

Temizlik işlerinde güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz kıymetli müşterilerimizin evlerine ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sağlıyoruz. Evleriniz Ofis temizliği işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile iş dostlarınız ve personellerinizin sağlıklı günler geçirmesini sağlıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile deneyimlerimizden dayanarak sizlere saygı duyulan, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Eğer sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Veya 7/24 açık olan müşteri destekten anında çevrimiçi bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yalı Mahallesi, Akgül Apartmanı, Deliloğlu Caddesi No:15/C, 41950 Değirmendere Gölcük/Kocaeli

0534 624 12 11

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ara ve bilgi al.