Kocaeli İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Kocaeli, Türkiye’nin en büyük illerinden biridir. Kocaeli, İnşaat Sonrası Temizlik konusunda müşterilerden oldukça ilgi görmektedir. Bunun bilincinde olan Tezcan Temizlik, Kocaeli’nde size temizlik konusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

Temizlik konusundaki uzmanlığımız oldukça fazla beğenilmektedir. Her geçen gün ulaştığımız yeni müşteriler ile referans halkamız genişlemektedir. Biz de Kocaeli Temizlik Şirketi Tezcan Temizlik Firması olarak müşterilerimizin memnuniyeti ile sevinç duyuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik Kocaeli

İnşaat Sonrası Temizlik şirketleri arasında hatrı sayılır yere sahip olan firmamız, İnşaat Sonrası Temizlik dışında ofis temizliği, büro temizliği, mağaza temizliği, dış cephe temizliği, ev temizliği hizmeti de vermektedir. İşini oldukça iyi yapan çalışanlarımızın hassas ve titiz içinde müşterilerimizce takdir ediliyor.

Tezcan Temizlik şirketimiz, Kocaeli merkez dışında tüm ilçelere de hizmet vermektedir.

  • İzmit
  • Kartepe
  • Başiskele
  • Derince
  • Körfez
  • Gölcük
  • Değirmendere
  • Halıdere
  • Karamürsel
  • Ulaşlı
  • Ereğli

 

 

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat sonrası temizlik uzmanlık işidir. Ağır ve yorucu bir iş olduğu için kadromuzun tüm üyeleri belli bir tecrübe sahibi kişilerdir. Personelimiz, işe başlamadan önce inşaat temizlik işleri konusunda da belli bir eğitim alır. Aldıkları eğitim ile ıslak ve kuru tüm zeminleri ve duvarları hassas bir şekilde temizlemekte, size oturulacak keyifli ve güzel bir ortam hazırlamaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik

İzmit İnşaat Temizliği

Güven ve kaliteli hizmet ile karşınızdayız. Evlerinizi sonsuz güven ile bizlere teslim edebilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saat’de Profesyonel Ekibimiz, mevcut konum’da hızlı ve etkili çözümleri ile mutlu yüzler ile iş sonuna gelmeyi hedefliyoruz. Siz keyfinize biz temizliğimize bakalım. Tezcan Temizlik ile birlikte çözüme ulaşırsınız.

Müşteri memnuniyeti prensibinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortam için gerekli olan her türlü temizliği uygun fiyat karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, İnşaat temizliği sonlandırılır. Müşteri mutluluğu esas alınır.

Temizlik işlerinde güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz kıymetli müşterilerimizin evlerine ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sağlıyoruz. Evleriniz İnşaat temizlik işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile iş dostlarınız ve personellerinizin sağlıklı günler geçirmesini sağlıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile deneyimlerimizden dayanarak sizlere saygı duyulan, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Eğer sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Veya 7/24 açık olan müşteri destekten anında çevrimiçi bilgi alabilirsiniz. Tezcan Temizlik ile çözüme ulaşırsınız. Siz keyfinize biz temizliğimize bakalım.

 

 

Yalı Mahallesi, Akgül Apartmanı, Deliloğlu Caddesi No:15/C, 41950 Değirmendere Gölcük/Kocaeli

0534 624 12 11

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ara ve bilgi al.