Hizmetlerimiz

İnşaat sonrası temizlik, ev temizliği, ofis temizliği, hastane temizliği, apartman temizliği, dış cephe temizliği, çim biçme ve site yönetimi, halı ve koltuk yıkama hizmetlerimiz mevcuttur.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

YAPTIĞIMIZ İŞİ ÇOK SEVİYORUZ VE BU DA HİZMETLERİMİZE YANSIYOR. Kullandığımız uluslararası standartlarda, yüksek kaliteli, 1. Sınıf ürünleri; “ TECRÜBEMİZ”, “ BİLGİ BİRİKİMİMİZ” ve “ TİTİZ İŞÇİLİĞİMİZ” ile harmanlayıp size “ VERİMLİ” , “ YÜKSEK KALİTELİ” sistemler sunarak yarınımızın geri dönüş süresini daha kısa tutmayı hedefliyoruz. İşte tüm hizmetlerimiz:

Tezcan Temizlik Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

temizlik hizmetlerimiz

Güven ve kaliteli hizmet ile karşınızdayız. Evlerinizi sonsuz güven ile bizlere teslim edebilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saat’de Profesyonel Ekibimiz, mevcut konum’da hızlı ve etkili çözümleri ile mutlu yüzler ile iş sonuna gelmeyi hedefliyoruz. Siz keyfinize biz temizliğimize bakalım.

Daha detaylı bilgi için tıklayın.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyeti prensibinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortam için gerekli olan her türlü temizliği uygun fiyat karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, İnşaat temizliği sonlandırılır. Müşteri mutluluğu esas alınır.

  Daha detaylı bilgi için tıklayın.

Ofis Ve İşyeri Temizliği

ofis-temizligi

Ofis Temizliği Fiyatları için arayınız. Tezcan Temizlik olarak Sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermek için can atıyoruz. Ofis ve İşyerleriniz Ekibimiz tarafından detaylı şekilde temizlenir ve pırıl pırıl olur.

Daha detaylı bilgi için tıklayın.

Hastane Temizliği

hastane temizliği

1. kalite maddeler ile işyerleriniz, Fabrikalarınız en iyi ve profesyonel şekilde temizlenir ve sizlere teslim edilir hale getirilmesi hedeflenir.

Apartman Temizliği

temizlik-tezcan hizmetlerimiz

Belirlediğiniz gün ve saat’de Profesyonel Ekibimiz, mevcut konum’da hızlı ve etkili çözümleri ile mutlu yüzler ile iş sonuna gelmeyi hedefliyoruz.

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe hizmetlerimiz

Kaliteli yüksek kimyasal maddeler ile işyerlerinizin dış cephe camları en iyi ve profesyonel şekilde temizlenir ve sizlere teslim edilir pırıl pırıl hale getirilmesi hedeflenir.

Çim Biçme ve Site Yönetimi

cim-bicme

Özellikle günümüzde artan site yaşamı ile birlikte Tesis Yönetimi içerisinde önem kazanan Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmetleri, Uzman ekibimiz ve Güçlü Çözüm Ortaklarımız tarafından başarıyla sunulmaktadır. Bir bütün olarak Tesis Yönetimi içinde ya da tek başına verdiğimiz bu hizmette, çevre düzenlemesi, mevsimlik bitki takibi ve var olan düzenlemelerin iyileştirilmesi çalışmaları yapılmaktadır.

Halı ve Koltuk Yıkama

Halı Ve Koltuk Temizliği

Kaliteli yüksek kimyasal maddeler ile halılarınız ve koltuklarınız en iyi ve profesyonel şekilde temizlenir ve sizlere teslim edilir pırıl pırıl hale getirilmesi hedeflenir.

 

Yalı Mahallesi, Akgül Apartmanı, Deliloğlu Caddesi No:15/C, 41950 Değirmendere Gölcük/Kocaeli

0534 624 12 11

[email protected]

Tıkla ara ve bilgi al.