Hakkımızda

2018 yılında kurulmuş olan Tezcan Temizlik, Kocaeli’de kaliteli hizmeti uygun ücretlerle sunmayı kendisine görev edinmiştir. Alanında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Kocaeli’nin her yerine istisnasız hizmet götürmektedir.

Tezcan temizlik olarak yaptığımız her işin arkasında durup güven saçmaya devam ediyoruz. İşten daha çok referanslara önem veriyoruz. Temizlik sektöründe müşterilere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik, Ev Temizliği, Ofis Temizliği alanında istediğiniz standartlarda personeli hizmetinize sunan firmamız, Okul Temizliği, Hastane Temizliği, Otel Temizliği, Fabrika Temizliği, Fuar Temizliği gibi alanlarda nitelikli personeli ile 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamızda çalışan personelimizin tamamı güvenceli olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Firmamız kullandığı temizlik malzeme ve aletlerde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. Temizliği profesyonel ellere bırakmanız için sizi de Tezcan Temizlik ailemize bekliyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Yalı Mahallesi, Akgül Apartmanı, Deliloğlu Caddesi No:15/C, 41950 Değirmendere Gölcük/Kocaeli

0534 624 12 11

[email protected]

Misyonumuz

Hedeflerimiz arasında yer alan %100 müşteri memnuniyeti konusunda hizmetimizi en üst noktaya taşımak, alanında profesyonel elemanlarla daha kaliteli hizmet sergileyerek geniş bir hizmet ağına sahip olmak ve en önemlisi geleneksel temizliği yenilikçi çözümlerle harmanlayarak kalitenin devam etmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Kocaeli ili içerisinde geniş bir hizmet ağına sahip olmakla beraber sunduğumuz hizmetlerde standart kaliteyi yakalamak, bu kalitenin ölçülebilirliğini direkt olarak müşteri memnuniyeti ile sağlamak ve en önemlisi maddi kazancın ötesinde güven kazanmaktır.

Yalı Mahallesi, Akgül Apartmanı, Deliloğlu Caddesi No:15/C, 41950 Değirmendere Gölcük/Kocaeli

0534 624 12 11

[email protected]

Tıkla ara ve bilgi al.