Kocaeli Dış Cephe Temizliği

Kocaeli, Türkiye’nin en büyük illerinden biridir. Kocaeli, Dış Cephe Temizliği konusunda müşterilerden oldukça ilgi görmektedir. Bunun bilincinde olan Tezcan Temizlik, Kocaeli’nde size temizlik konusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

Temizlik konusundaki uzmanlığımız oldukça fazla beğenilmektedir. Her geçen gün ulaştığımız yeni müşteriler ile referans halkamız genişlemektedir. Biz de Kocaeli Temizlik Şirketi Tezcan Temizlik Firması olarak müşterilerimizin memnuniyeti ile sevinç duyuyoruz.

Dış Cephe Temizliği Kocaeli

İşyeri Temizliği şirketleri arasında hatrı sayılır yere sahip olan firmamız, Dış Cephe Temizliği dışında ev temizliği hizmeti, inşaat sonrası temizlik, ofis ve işyeri temizliği, büro temizliği, mağaza temizliği, de vermektedir. İşini oldukça iyi yapan çalışanlarımızın hassas ve titiz içinde müşterilerimizce takdir ediliyor.

Tezcan Temizlik şirketimiz, Kocaeli merkez dışında tüm ilçelere de hizmet vermektedir.

  • İzmit
  • Kartepe
  • Başiskele
  • Derince
  • Körfez
  • Gölcük
  • Değirmendere
  • Halıdere
  • Karamürsel
  • Ulaşlı
  • Ereğli

 

 

Dış Cephe Cam Temizlik Nasıl Yapılır?

Kocaeli Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği uzmanlık işidir. Ağır ve yorucu bir iş olduğu için kadromuzun tüm üyeleri belli bir tecrübe sahibi kişilerdir. Personelimiz, işe başlamadan önce belli bir eğitim alır. Profesyonel ekibimizin cam silme aparatı ile yaptığı temizliğin ardından camlarınızda hiçbir kire rastlamayacaksınız. Ne kadar kirli de olsa kullandığımız deterjanlar ve şampuanlar ile size muhteşem bir temizliğin rahatlığını yaşayacaksınız. Bu alanda tadilat görmüş, inşaat sonrasında cam ve pencerelerine yapışan kalıntılar (harç, boya, çamur vs.) Tezcan Temizlik profesyonelliği ile kolaylıkla temizlenmektedir.

İzmit Dış Cephe Temizliği

Güven ve kaliteli hizmet ile karşınızdayız. Belirlediğiniz gün ve saatte profesyonel ekibimizin hızlı ve etkili çözümleri ile mutlu yüzler ile iş sonuna gelmeyi hedefliyoruz. Siz keyfinize biz temizliğimize bakalım. Tezcan Temizlik ile birlikte çözüme ulaşırsınız.

Müşteri memnuniyeti prensibinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortam için gerekli olan her türlü temizliği uygun fiyat karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, Dış Cephe Temizliği sonlandırılır. Müşteri mutluluğu esas alınır.

Dış Cephe Temizleme Fiyatları

 • Binanın hacmine ve yüksekliğine
 • Binanın kirlilik durumuna
 • İstenen hizmete(dış cephe temizliği ya da cam temizliği)

göre değişmektedir. Ancak Tezcan Temizlik, Kocaeli dış cephe temizlik firmalarına göre en uygun fiyatı sunmaktadır. Fiyatlar için bize aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşın.

İzmit Cam Temizleme

Temizlik işlerinde güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz kıymetli müşterilerimizin evlerine ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sağlıyoruz. Binalarınız Dış Cephe Cam Temizlik işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile iş dostlarınız ve personellerinizin sağlıklı günler geçirmesini sağlıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile deneyimlerimizden dayanarak sizlere saygı duyulan, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Eğer sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Veya 7/24 açık olan müşteri destekten anında çevrimiçi bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yalı Mahallesi, Akgül Apartmanı, Deliloğlu Caddesi No:15/C, 41950 Değirmendere Gölcük/Kocaeli

0534 624 12 11

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ara ve bilgi al.